HEDEF KİTLENİZE DOĞRUDAN ULAŞIN…

Facebook reklamları ile hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, yer gibi demografik verilere ve ilgil alanlarına dayalı davranışlarına göre detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Facebook reklam modelleri geniş yada niş pazara ulaşabilmemiz için bize bir çok çözüm sunuyor. Reklamlarınızda hedef kitlenizi belirlemeniz ve düşük maliyetle yüksek performans alabilmeniz için çaba harcarız.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklam modelleri ile ürün veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek müşterilere ulaşabilmek mümkün. Etkili bir hedef kitle oluşturmak ve sonrasındaki geri dönüşleri iyi analiz ederek doğru optimizasyonla satışlarınızı etkili bir şekilde artırabilirsiniz.

FACEBOOK REKLAM MODELLERİ

Kapsamlı ve detaylı Facebook reklam modelleri ile farklı projelerinizde farklı amaçlara yönelik reklam modellerinden birini kullanabilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artırmak için marka bilinirliği ve erişim reklamlarını, değerlendirme yapabilmek için trafik, etkileşim, uygulama yüklemeleri, video görüntülemeleri, potansiyel müşteri bulma reklam modellerini, dönüşüm alabilmek için katalog satışları ve mağaza trafiği reklam modellerini kullanabilirsiniz.